Egyenes lapkák
OMAS Gyémánt bevonatú cserelapka 30x12x1,5
Iparigyémántal bevont cserelapka ART 480-54
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
2.730 Ft + ÁFA
(3.467 Ft)
OMAS Gyémánt bevonatú cserelapka 50x12x1,5
Iparigyémánttal bevont cserelapka ART 480-54
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 50 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
3.103 Ft + ÁFA
(3.941 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Tömör mikroszemcsés keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Még 1 db raktáron
1.367 Ft + ÁFA
(1.736 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 15x12x1,5
Tömör mikroszemcsés keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 15 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
1.146 Ft + ÁFA
(1.455 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 20x12x1,5
Tömör mikroszemcsés keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 20 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
1.311 Ft + ÁFA
(1.664 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 7,6x12x1,5
Tömör mikroszemcsés keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 7,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
1.311 Ft + ÁFA
(1.664 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 10x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 10 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.801 Ft + ÁFA
(2.287 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 11x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 11 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.801 Ft + ÁFA
(2.287 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
744 Ft + ÁFA
(944 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 15x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 15 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
744 Ft + ÁFA
(944 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 16x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 16 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.801 Ft + ÁFA
(2.287 Ft)