Egyenes lapkák
CMT Keményfém cserelapka 40x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 40 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
5.412 Ft + ÁFA
(6.873 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 48,3x12x1,5
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 48,3 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
4.311 Ft + ÁFA
(5.475 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 49,5x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 49,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
6.041 Ft + ÁFA
(7.672 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 49,5x9x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 49,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 9 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Külső raktáron
5.259 Ft + ÁFA
(6.680 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 49,6x12x1,5
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 49,6 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
8.207 Ft + ÁFA
(10.423 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 49x12x1,5
Tömör keményfém lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 49 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
4.053 Ft + ÁFA
(5.147 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 50x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 50 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
2.864 Ft + ÁFA
(3.637 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 50x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 50 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
5.664 Ft + ÁFA
(7.193 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 50x12x1,7
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 50 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1.7 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
6.068 Ft + ÁFA
(7.706 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 50x5,5x1,1
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Illesztőhoronnyal rendelkező lapka |
| Hosszúság (L) | 50 mm |
| Szélesség (H/W) | 5,5 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,1 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.616 Ft + ÁFA
(3.323 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 50x9x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 50 mm |
| Szélesség (H/W) | 9 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
7.777 Ft + ÁFA
(9.876 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 58x12x1,5
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 58 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
13.467 Ft + ÁFA
(17.103 Ft)